Mamy sposób na klimat

PANTECH Jendrzejczak Pannert Spółka Komandytowo-Akcyjna to suma najlepszych tradycji projektowych i wykonawczych. Nasze długoletnie doświadczenie gwarantuje solidność i kompleksową wiedzę oraz niezbędne uprawnienia do projektowania i kierowania robotami budowlanymi bez ograniczeń w zakresie sieci instalacji sanitarnych, cieplnych, wentylacyjnych, gazowych, wodociągowych i kanalizacyjnych.

Firma jest prowadzona przez doświadczonych inżynierów projektujących i wykonujących profesjonalne i zaawansowane technologicznie systemy wentylacyjne i klimatyzacyjne.

Naszym atutem są doskonale wykształceni i merytorycznie przygotowani pracownicy. Współpracujemy również z lokalnymi ośrodkami szkoleniowymi i naukowymi. Stale poszerzamy swoją wiedzę i kompetencje, aby w profesjonalny i nowoczesny sposób sprostać wymaganiom stawianym przez naszych klientów. Posiadamy też niezbędne oprogramowanie i sprzęt do wykonywania projektów instalacyjnych oraz energię, która stawia nas w jednym szeregu z najbardziej solidnymi i niezawodnymi liderami rynku.

  • WENTYLACJA
  • KLIMATYZACJA
  • ODDYMIANIE (SYSTEMY PPOŻ.)
  • FOTOWOLTAIKA
  • REKUPERACJA
  • POMPY CIEPŁA

Specjalizujemy się w trudnych tematach, gdzie niezbędne jest najpierw wykonanie projektu, a później jego szybka i niezawodna realizacja. Dzięki naszemu doświadczeniu potrafimy zaprojektować i wykonać systemy o najwyższym standardzie przy jednoczesnej minimalizacji kosztów instalacyjnych i eksploatacyjnych.

Zapraszamy do kontaktu


Nasz zespół

Błażej Pannert

założyciel Pantech SKA
inżynier, główny projektant

Remigiusz Jendrzejczak

założyciel Pantech SKA
inżynier, główny projektant

Mateusz Pannert

inżynier, główny projektant